SEO Hizmeti

SEO Hizmeti ile dijitalde görünür olun. Kabul edelim. Neye ihtiyacın olduğunu biliyorsun ama onu nasıl elde edeceğini bilmiyorsun. SEO hizmeti almadan önce müşterilerinizden bu anlamda olumsuz geri bildirimler alıyor olabilirsiniz.

Muhtemelen aşağıdaki nedenlerden bir veya daha fazlası nedeniyle buradasınız:

  • Web siteniz Google’da bulunmuyor/üst sıralarda yer almıyor olabilir.
  • Web sitenizin trafiği yok denilecek kadar az olabilir.
  • Telefon aramaları, sipariş sayıları veya ciro düşüşleri yaşıyor olabilirsiniz.
  • Sitenizden hiç satış yapamıyor olabilirsiniz.

Sizin için tüm bu sorunları birlikte çözüme kavuşturabiliriz. SEO hizmeti ile sitenizin performansı artacaktır.

Dijitaldeki rakipleriniz sürekli dijitale yatırım yapıyor, sitesini güncel tutuyor ve sizden üst sıralarda yer alıyor olabilir. Oğulcan Demirer SEO hizmeti sayesinde görünür olacak ve rakiplerinizden farklı bir konumda olabileceğinizi söyleyebilirim.

SEO Hizmeti (Performans ve Dönüşüm Odaklı)

Sitenizin yüksek organik trafik alıyor olması, performans ve dönüşüm getirmesi anlamına gelmemektedir. SEO çalışmalarında önemsediğimiz birincil husus; performans ve dönüşüm odaklı olmasıdır. SEO’yu bütünsel olarak ele almamız hem müşteri artışında hem de marka bilinirliğinde önemli bir rol oynayacaktır.

SEO sürecini ele aldığımızda; site denetimi işlemlerinin yapılması, anahtar kelimelerin araştırılması, stratejinin oluşturulması ve aksiyonların alınması olarak dört adımdan bahsedebiliriz. Kaliteli SEO hizmeti alabilmek için tecürbeli, güvenilir SEO ajansı ve danışmanı ile çalışmalısınız.

SEO Hizmeti ile İşinizi Büyütün

Her gün yalnızca Google’da 3,5 milyar arama yapılıyor ve arama sonuçlarında en üst sıralarda yer almak için yarışan milyarlarca websitesi bulunuyor. Fakat, çoğu websitesinin çeşitli SEO hataları ve eksiklikleri bulunuyor. Ayrıca, detaylı anahtar kelime analizi yapılmadığı için sitenizi başarıya ulaştırmak için imkanlar oluşuyor. Google üzerinde saniyede ortalama olarak 60.000’den fazla arama gerçekleşiyor.

SEO hizmeti sayesinde işletmenizin, dönüşüm oranları, telefon aramaları ve siparişleri artış yakalayacaktır.

Beklentilerinizi Karşılayacak SEO Hizmeti

Beklentilerinizi karşılayacak SEO çalışmalarını üstleniyoruz. Belirlediğimiz stratejileri sizinle paylaşıp, aksiyon alıyoruz.

Özel SEO Stratejisi

SEO hizmetlerimizi ihtiyaçlarınıza göre özelleştiriyoruz. Web siteniz için en fazla etkiyi oluşturan stratejileri kurguluyor ve uyguluyoruz.

Site Denetimi

Sitenizi denetlemek, özel SEO uzmanınızın iyileştirme alanlarını ve SEO stratejiniz için fırsatları keşfetmesine olanak tanır. Bu nedenle, SEO planınızı oluşturmadan önce teknik bir SEO denetimi yapıyoruz. Web siteniz hakkında en iyi sonuçlar ve içgörü için çeşitli SEO araçları kullanıyoruz. Bu araçlar yardımıyla, web sitenizin SEO denetimine çok yönlü bir yaklaşım getiriyoruz. Dönüşüm oranlarınızı artıracak, rekabetçi bir SEO stratejisi oluşturuyoruz.

Anahtar Kelime Araştırması

Dönüşüm ve performans getirisi olan anahtar kelimelerin araştırmasını yapıyoruz. Sitenizin anahtar kelimelerini sürekli güncelliyor ve sıralamalarınızı takip ediyoruz.

Anahtar kelime araştırması olmadan, hedef kitlenize ulaşma şansı oldukça düşüktür. İşimizi şansa bırakmıyoruz. Detaylı anahtar kelime araştırması ile sitenize performans getirecek, satış sağlayacak anahtar kelimeleri buluyoruz.

Bu nedenle anahtar kelime araştırması başarılı bir SEO stratejisi için kritik öneme sahiptir.

Anahtar kelime araştırması; websiteniz ve sektörünüz için çok şey ifade eden anahtar kelimelerin arama hacmini, rekabetini ve tıklama başına maliyetini araştırma sürecidir.

İçerik Oluşturma Süreci

Sektörünüze, hedef kitlenize ve hedeflerinize yönelik özgün içerikler oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz içerikler ile arama motorlarında üst sıralarda yer almayı ve dönüşüm elde etmeyi amaçlıyoruz.

Site İçi SEO Optimizasyonu

Sitenizin performansını artıracak teknik SEO hizmeti sağlıyoruz. Bu hizmet içerisinde; site hızlandırma işlemleri de yer almaktadır.

Site içi SEO, tüm SEO stratejilerinin önemli bir parçasıdır. Google aramalarında (veya Bing veya Yahoo gibi diğer arama motorlarındaki arama sonuçlarında) görünmek istiyorsanız, sitenizi sayfa içi SEO faktörleri için optimize etmeniz gerekir.

Web sayfalarınızın içeriği, hızı ve tasarımı, kullanıcı deneyimi gibi faktörlere odaklanıyoruz.

Başa dön tuşu