Hakkımda

Oğulcan Demirer Kimdir?

ogulcan-demirer-kimdir

1995 İzmir doğumluyum. İzmir ‘de yaşıyorum. Yaşar Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Görsel İletişim Tasarımı bölümünde okudum. Hizmetini sağladığım sektöre dair bir bölümün arayışı içerisindeyken Yeni Medya bölümü ile tanıştım. Sonrasında Uşak Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Yeni Medya bölümünü kazandım.

SEO ve Dijital Pazarlama alanları ile tanışmam 11 yıl önce gerçekleşti. Ailemin ticaret yapıyor olması ve okuduğum bölümlerin avantajı ile kendimi SEO ve Dijital Pazarlama alanlarında geliştirdim. Son 9 yıldır aktif olarak büyük, küçük ayrımı olmaksızın marka ve işletmelere dijital pazarlama hizmetleri sağlamaktayım. 200′ den fazla firmanın sosyal medya yönetimini ve tasarımlarında aktif olarak görev aldım. 50’den fazla markanın web sitesi tasarımı ve SEO çalışmalarını üstledim.

Kendi alanlarında lider olan bir çok şirket ile çalışma fırsatı yakaladım. Ayrıca, freelance olarak Türkiye’ nin önde gelen reklam ve dijital pazarlama ajansları ile birlikte çalıştım. Yurtiçinde ve yurtdışında bulunan işbirliği yaptığım markalara profesyonel hizmetler sağlamaya devam ediyorum. Farklı sektörlerde hizmet veren 7 ayrı ülkede yer alan 10′ dan fazla kurumsal olan firmalar ile çalışma fırsatı buldum. Bu ülkeler; Almanya, İngiltere, İsveç, Fransa, Amerika, Hollanda, Belçika.

Bireysel olarak zorlanmam ile birlikte ufak bir ekip oluşturduk. Ekip halinde özverili ve profesyonel olarak çalışmayı kendimize misyon edindik. Yurtiçinde ve yurtdışındaki iş ortaklarımıza 7/24 dijital hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Hizmetlerimiz
Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal Medya Tasarımları
SEO ve SEM Hizmetleri
Sosyal Medya Reklam Yönetimi
Google Ads Reklam Yönetimi
İleri Seviye Dijital Pazarlama Yönetimi
E-Ticaret Danışmanlığı
Web Tasarım Hizmeti
Görsel Tasarım Hizmetleri

Çalıştığımız markalar, referanslarımız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler, teklifler ve sorularınız için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz! Çalışmalarımızda temel prensibimiz; size hızlıca geri dönüş sağlayabilmektir.

info@ogulcandemirer.com

Başa dön tuşu