fbpx

Merhaba 👋🏻
Ben Oğulcan Demirer.

13 yıldır dijital pazarlama ve SEO sektöründe 500’ün üzerinde markaya danışmanlık sağladım. 

✅ Profesyonel SEO Danışmanı

✅ Orbita Dijital Ajansı Kurucusu

✅ SEO Eğitmeni

ogulcan-demirer-seo-egitimi

SEO Danışmanı ile hedeflediğin başarıya
10x hızlı ulaş! 🚀🚀

Profesyonel SEO Hizmeti ile organik trafiğini, site performansını ve dönüşüm oranlarını iyileştirmeye başla!

💻
Görüşme Talep Et

Danışmanlık ve Eğitim
Sağladığım Markalar

banksy-logo

Danışmanlık ve Eğitim
Sağladığım Markalar

banksy-logo

SEO Danışmanlığı ile hedeflediğin başarıya
10x hızlı ulaş! 🚀🚀

Profesyonel SEO Hizmeti ile organik trafiğini, site performansını ve dönüşüm oranlarını iyileştirmeye başla!

Görüşme Talep Et

Kullandığım Bazı Araçlar

Başarılı bir SEO süreci için profesyonel araçları etkili kullanabilmek önemlidir.

Kullandığım Bazı Araçlar

Başarılı bir SEO süreci için profesyonel araçları etkili kullanabilmek önemlidir.

ogulcan-demirer-seo-egitimi

Organik Trafiğimizi Nasıl
3 Ayda %295 Artırdık?

SEO çalışmalarını yönettiğimiz markalarda hedef kitleye uygun, doğru içerikler ve stratejiler oluşturarak organik trafiğimizi nasıl %295 artırdığımızı öğren!

E-Kitap

Arama Motorlarını
Keşif Rehberi

Tamamı güncel içeriklerden oluşan
38 sayfalık e-kitabı şimdi ücretsiz indir.
arama-motorlarını-kesif-rehberi-ekitap
arama-motorlarını-kesif-rehberi-ekitap

E-Kitap

Arama Motorlarını
Keşif Rehberi

Tamamı güncel içeriklerden oluşan
38 sayfalık e-kitabı şimdi ücretsiz indir.

💫
Ücretsiz Kaynaklar

SEO Eğitimi hakkında merak ettiğiniz soruların yanıtlarını bulabilirsin!

💫
Ücretsiz Kaynaklar

SEO Eğitimi hakkında merak ettiğiniz soruların yanıtlarını bulabilirsin!

🚀🚀
Organik Trafiğimizi Nasıl
3 Ayda %259 Artırdık?

SEO çalışmalarını yönettiğimiz markalarda hedef kitleye uygun, doğru içerikler ve stratejiler oluşturarak organik trafiğimizi nasıl %295 artırdığımızı öğren!

🤩
Ücretsiz İçeriklerimden Haberdar Ol!

 SEO ile ilgili hazırladığım içeriklerimden ilk sen haberdar ol istiyorum. Aşağıdaki bilgileri doldurarak e-posta listeme katılmayı unutma!

💬
Sıkça Sorulan Sorular

SEO Eğitimi hakkında merak ettiğiniz soruların yanıtlarını bulabilirsiniz!

Web sayfalarının arama motorlarındaki konumlarının üst sıralara gelmesi için yapılan çalışmaların bütününe SEO denir. Bu çalışmaları yapmakla görevli kişi veya kişilere de SEO Danışmanı denilmektedir.

 

Dijital pazarlama süreçlerinde en çok tercih edilen pazarlama kanallarından birisi de SEO ‘dur. SEO danışmanı veya SEO danışmanlığı hizmeti almak istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.

 

SEO Danışmanlığı, daha yüksek arama motoru sıralamaları elde etmek için web sitelerini optimize eden kişidir. Başka bir anlatımla; Web sayfalarını arama motorlarının algoritmaları doğrultusunda, daha fazla organik trafik elde etmek için çalışmalar yapan kişiye denir.

SEO danışmanlığı hizmetlerimiz, arama sonuçları üzerindeki performansınızı artırarak daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmanızı sağlamaktadır. Her websitesinin karakteri, beklentisi ve SEO stratejileri farklı olmaktadır. Aşağıda yer alan stratejiler doğrultusunda sitenizin performansını iyileştiriyor ve başarıya ulaşmasını sağlıyoruz.

 • Kapsamlı SEO Denetimi

  SEO stratejistleri ve SEO uzmanlarından oluşan ekibimiz, arama motoru optimizasyonu fırsatlarını ve iyileştirme alanlarını bulmak için web sitenizin en ince ayrıntısına kadar analiz etmektedir. Denetimlerimiz, site içi optimizasyonlar, içerik, site dışı optimizasyonlar, HTML işaretlemesi, geri bağlantılar, site yapısı ve daha fazlası dahil olmak üzere sitenizi başarıya ulaştırabilecek tüm yönlerini kapsamaktadır.

 • Anahtar Kelime Araştırması ve Planlama

  En üst sıralarda yer almak ve organik trafik elde etmek için SEO danışmanlarımız ile bir strateji oluşturuyoruz. Hangi anahtar kelimelerin hedeflenmesinin en mantıklı olacağını belirlemek için derinlemesine anahtar kelime araştırması yapıyoruz. Anahtar kelimelerinizin mevcut durumlarını, konumlandırılmalarını değerlendiriyor ve geleceğe dair planlar oluşturuyoruz. Benzer sektörlerdeki işletmelerle veya ilgili site düzenleriyle çalışan geçmiş deneyimimiz ve yeni nesil SEO stratejilerimiz ile websitenizin performansının artmasını sağlıyoruz.

 • SEO Danışmanlığı ile Başarısının Yol Haritasını Oluşturuyoruz

  Site içerisinde yaptığımız analizler ve denetimler tamamlandıktan sonra ekibimiz, en kısa sürede en büyük etkiyi yaratacak olan çalışmalardan başlamak üzere bir iyileştirme planı oluşturuyor. Yol haritalarımız, hedeflerinizi ve mevcut anahtar kelime sıralamanızı dikkate almaktadır. Ayrıca, SEO yol haritamız hem kısa vadeli  hem de uzun vadeli SEO projelerini içermektedir.

 • SEO Uygulama Rehberi

  Ekibimiz, yalnızca etkili SEO stratejileri geliştirmede değil, aynı zamanda bunları çeşitli platformlarda uygulamada yılların deneyimine sahiptir. SEO danışmanlık hizmetimizin bir parçası olarak ekibimiz, uygulama için en iyi uygulamaları benimseme, ekibinizin geri kalanını eğitmek için kılavuzlar ve kaynaklar geliştirme ve bunları neden dikkate almanız gerektiğine dair arka plan önerileri sağlama konusunda sizinle birlikte çalışacaktır. Ayrıca yapılan değişiklikleri gözden geçireceğiz, HTML işaretlemesini gözden geçireceğiz, yetkili bilgilendirici içerik geliştirmeye yardımcı olacağız ve SEO kampanyanızın sonuçlarını izleyeceğiz. Amacımız, pazarlama ekibinizi sitenize yeni bir şey eklerken en iyi SEO uygulamalarını dikkate alma konusunda güçlendirmektir. Teknik SEO’dan dönüşüm oranlarınızı artırmanın yollarına kadar her konuda sorularınızı yanıtlamak için her zaman hazırız.

 • Rakip SEO Analizi

  SEO sizin için önemliyse, rekabetiniz için de önemlidir. SEO danışmanlarımız, en iyi rakiplerinizin SEO ile neyi iyi yaptıklarını, neleri yapmadıklarını ve bu bilgileri siteniz için en iyi şekilde nasıl kullanacaklarını derinlemesine araştıracak. Sayfa içi optimizasyon taktiklerini, hangi anahtar kelimeleri hedeflediklerini, sitenin içerik stratejisini ve geri bağlantı stratejisini inceleyeceğiz. Araştırmamız sayesinde amacımız, rakiplerinizin yaptığı şeyi tersine çevirmek ve sitenizi onlarınkinden önce sıralamak için fırsatlar keşfetmek olacaktır. Çevrimiçi varlığınızı artırmak için eyleme geçirilebilir görevlerden gizli semantik indeksleme (LSI) gibi daha gelişmiş stratejilere kadar, raporumuz işletmenizi çevrimiçi ortamda nasıl büyüteceğinizi açıklayacaktır.

 • Site Denetimi ve Link İnşaası

  Bir geri bağlantı profili, bir site yapabilir veya bozabilir. Çeşitli araçlar kullanarak, sıralamanıza yardımcı olup olmadığını belirlemek için geri bağlantı profilinizi analiz edeceğiz. Ardından, arama motoru optimizasyonunuza yardımcı olmak için mevcut bağlantılarınızı düzeltmek, iyileştirmek ve üzerine inşa etmek için bir plan geliştireceğiz. Ayrıca, Google algoritmasını güncellerken ve geri bağlantı profilinizin sıralamalarınızı nasıl etkilediğine ilişkin değişiklikler yaparken, geri bağlantı profilinizi iyi durumda tutmak için çalışarak bu hizmeti sürekli izleme temelinde sağlıyoruz.

 • Yüksek Kaliteli Bağlantı Oluşturma

  Ekibimiz gelen bağlantılarınızı ve geri bağlantı profilinizi denetledikten sonra, siteniz için benzersiz ve ilgili bağlantı oluşturma fırsatlarını araştıracağız. Herhangi bir bağlantı oluşturma kampanyasında, SEO danışmanlarımız, çok sayıda düşük kaliteli bağlantı yerine kaliteli geri bağlantılar için çabalar. Bir bağlantı kurma planı hazırlamak ve yürütmeye yardımcı olmak için sektörünüzü, hizmetlerinizi ve fırsatlarınızı dikkate alacağız. SEO bağlantı oluşturma hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin .

 • Web Tasarım ve SEO Danışmanlığı

  Sitenizi yeniden tasarlamayı planlıyorsanız, bir SEO Ajansı ile çalışabilirsiniz. Yeni bir web tasarım ile hedef kitlenizin dikkatini çekebilir, dönüşüm oranlarınızı ve site performansınızı iyileştirebilirsiniz. , işletmeniz için çok yönlü bir çevrimiçi varlık oluşturmaktır.

SEO’yu anlamak için arama motorlarının web sayfalarından beklentilerini anlamak gerekiyor. SEO çalışmalarında başarı elde etmek için birçok etken bulunmaktadır.

Tecrübeli bir SEO danışmanı ile SEO çalışmalarında başarıyı yakalamanız muhtemeldir! Arama motoru optimizasyonu sürekli değişen ve gelişen algoritmalar doğrultusunda şekillenmektedir. Yeni bir dijital pazarlama alanı olduğu için ülkemizde herhangi bir bölümü bulunmamaktadır.

Ayrıca; SEO’ yu videolu eğitimler ile veya SEO kitapları ile anlamak pek de mümkün olmayabilir. SEO ‘yu anlamak için tecrübe etmek önemlidir. SEO, bulunduğunuz sektöre, anahtar kelimelere, arama niyetine ve lokasyona göre değişkenlik göstermektedir.

Uzman olmak için en çok tercih edilen yollar şunlardır;

 • SEO Kursuna katılmak
 • Kendi web sayfalarınızı optimize etmek
 • Online SEO Eğitimi almak
 • Çevrimiçi SEO sertifikası almak
 • Seminer veya Konferanslara katılmak
 • SEO kitabı almak
Başa dön tuşu

Arama Motorlarını Keşif Rehberi 📕